Pripreme za OI

Zmajčeki bolji od Kauboja

Sport / Rukomet | 22. 07. 2016. u 19:41 S.K.

Hrvatska muška rukometna reprezentacija izgubila je u pripremnom prijateljskom dvoboju pred odlazak na Olimpijske igre od Slovenije u Kopru sa 25:27 (9-13).

Hrvatska je vodila većim dijelom prvog poluvremena, sve do prednosti 8:7 pet minuta prije odmora. No, Slovenija je prvi dio završila serijom 6:1 kojom je preuzela kontrolu rezultata.

Iako je Hrvatska početkom nastavka, ponajviše zahvaljujući Kopljaru, uspjela poništiti zaostatak, u nastavku je Slovenija ipak stigla do pobjede, prenosi Hina.

Marko Kopljar sa šest i Ivan Slišković s pet golova bili su najefikasniji u sastavu Hrvatske, dok su Blagotinšek i Bezjak postigli po četiri pogotka za Sloveniju.

Hrvatska i Slovenija još će se jednom susresti prije odlaska u Rio, u utorak u Opatiji.

Hrvatska će na OI u Riju igrati u skupini A protiv Katara, Argentine, Danske, Francuske i Tunisa.