Pobjeda nad Belgijom

Wales predvodi bh. skupinu

Sport / Flash | 12. 06. 2015. u 21:19 Z.D.

Slično kao Islanđani, i Velšani su napravili veliki korak prema nakon domaće pobjede nad Belgijom (1:0).

Pobjednički pogodak za Velšane postigao je njihov najbolji igrač Gareth Bale.

Gareth Bale was Wales' hero again as they edged past Belgium in a crunch Euro 2016 qualifier

Posted by Goal.com on Friday, June 12, 2015

Razloga za slavlje večeras je imao i Cipar, koji je na gostujućem terenu bio bolji od Andore sa 3:1. Andora je povela već u drugoj minuti zahvaljujući autogolu Dossa Juniora.

Domaćini su odgovorili u 13. minuti - za izjednačenje je pogodio Mytidis, koji je do kraja utakmice postigao još dva pogotka i postavio konačan rezultat.

U šestom kolu B-grupe kvalifikacija za Europsko nogometno prvenstvo 2016. u Francuskoj BiH je slavila nad Izraelom s 3:1, Cipar je bio bolji od Andore sa 3:1, dok je Wales s minilanih 1:0 nadigrao Belgiju.

U sljedećem kolu, koje se igra 3. rujna, Bosna i Hercegovina susret će se s Belgijom, Cipar će dočekati Wales, dok će Izraelci otputovati u Andoru.