agonija

Velež nemoćan i protiv Slavije

Sport / Nogomet | 21. 11. 2015. u 14:30 I. M.

U Vrapčićima je Slavija s 3:0 porazila domaći Velež i ostavila ih na dnu ljestvice.

Po velikom nevremenu i pred malobrojnim gledateljima Slavija je slavila golovima Darka Spalevića, koji je bio dvostruki strijelac, te Ivana Jovanovića.

Slavija je na poluvremenu vodila 2:0 golovima koji su pali u samo sedam minuta, a konačnih 3:0 postavio je Spalević iz kaznenog udarca. Treba reći da je Velež više od 20 minuta igrao s igračem manje zbog crvenog kartona Mustafi Kodri.

Velež je tim porazom ostao zadnji na ljestvici, a koliko je nemoćan bio protiv Slavije govori i podatak da za 90 minuta domaći nisu uputili udarac u okvir gola.

Inače, uoči ove utakmice, kao i uoči svih ostalih, održana je minuta šutnje za žrtve terorizma u zemlji i inozemstvu.