Remi

Velež i Široki remizirali, susret prekinut zbog pirotehnike; na tribinama i Meho Kodro

Sport / Nogomet | 12. 07. 2013. u 19:22 S. M.

Velež i Široki Brijeg odigrali su danas prijateljsku utakmicu u Vrapčićima. Za Rođene je to bila jedna u nizu pripremnih utakmica za novu sezonu, a za Široki generalna proba pred susret Europske lige s Irtišom, jer će sutra s GOŠK-om igrati druga postava ovog kluba.

Završilo je 1:1, a sve vrijedno spomena dogodilo se u prvom poluvremenu. Velež je poveo u 30. odličnim udarcem Ševke Okića, a izjednačio je Jure Ivanković pred sam kraj prvog dijela.

U drugom poluvremenu igra je splasnula zbog puno izmjena koje su napravili oba trenera, a najbolju šansu propustio je u 88. minuti Dalibor Šilić.

Treba reći da je susret nakratko prekinut zbog pirotehničkih sredstava koje je u teren ubacila grupica domaćih navijača.

Utakmicu je promatralo nekoliko stotina gledatelja, a među njima su bili legendarni napadač Veleža i Barcelone Meho Kodro, te jednako legendarni Blaž Slišković.