Podijelili bodove

Velež i Olimpic remizirali u Vrapčićima

Sport / Nogomet | 30. 08. 2014. u 17:42 M.A.

Velež i Olimpic odigrali su danas svoj meč šestog kola Premier lige BiH, a završen je podjelom bodova (1:1).

U duelu klubova iz gornjeg dijela tabele i koji se nalaze u sjajnoj formi, nije bilo pobjednika. Velež je bio bliže pobjedi, ali gosti sa Otoke izbjegli su drugi poraz jer su na kraju imali dosta sreće.

Terensku incijativu igrači Veleža okrunili su vodećim golom u 36. minuti. Haurdić je centrirao, a Janković matirao Oštrakovića, bivšeg golmana Veleža.

Matijas Pejić, domaći nogometaš, donio je gostima s Otoke vrijedan bod nesvakidašnjim autogolom 56. minuti. Najbolju šansu do kraja utakmice propustio je Janković, koji je u 75. minuti pogodio stativu.

Velež je ovim remijem produžio veliki niz nepobjedivosti, koji traje još iz prošle sezone, no također ovo je bio četvrti neodlučeni ishod Rođenih u ovoj sezoni i da su u barem jednoj od te četiri utakmice izvukli puni plijen, na pauzu bi otišli s puno boljim plasmanom.