Sloga - Posušje

Vatreno u Ljubuškom: Borbeni derbi u sjajnoj atmosferi

Sport / Nogomet | 19. 10. 2014. u 21:34 S. M.

U Ljubuškom je u nedjelju odigrana derbi utakmica u Drugoj ligi Federacije BiH, skupina Jug. Sastale su se dvije ponajbolje momčadi u ligi, Sloga i Posušje, a nakon derbija stanje na ljestvici ostalo je nepromijenjeno.

Naime, završilo je 1:1, pa su obje momčadi ostale na prvoj i drugoj poziciji sa po 23 boda, te dva boda više od Tomislava. Gosti su poveli u 47. minuti preko Ivana Jurišića, a izjednačio je u 66. Ivan Gil Badillo.

Treba reći da su domaći skoro cijelu utakmicu igrali s igračem manje, jer je Blaž Pažin u 12. minuti dobio crveni karton, a sudac Mario Ivković podijelio je još devet žutih kartona.

Utakmica je odigrana pred dobro popunjenim tribinama, a i gosti su imali podršku nekoliko stotina navijača.