Karate

Tri bronce za KK Zrinjski u Slavonskom Brodu

Sport / Flash | 20. 10. 2014. u 08:39 S. M.

U subotu je održan međunarodni karate turnir u Slavonskom Brodu, gdje je nastupilo oko 370 natjecatelja iz oko 60 karate klubova iz BiH , Srbije, Slovačke i Hrvatske.

Na tom turniru su nastupile natjecateljke Zrinjskog Dora i Klara Opačak te Kristina Ćorić, koje su osvojile brončane medalje.

Dora Opačak je nastupila u uzrastu kadetkinja, kategorija +54 kg. Dora je izgubila u polufinalnoj borbi od predstavnice iz Srbije, te kasnije u repasažnoj borbi pobijedila natjecateljku iz Hrvatske i osvojila brončanu medalju.

Kristina Ćorić je u polufinalnoj borbi izgubila od natjecateljke iz Samobora i osvojila također brončanu medalju u uzrastu seniorki, kategorija -55kg.

Klara Opačak je nastupila u uzrastu seniorki, u kategoriji -68 kg i osvojila brončanu medalju. Klara je izgubila polufinalnu borbu od natjecateljke iz Križevaca na osnovu izjašnjavanja sudaca te kasnije u repesažnoj borbi pobijedila natjecateljku iz Hrvatske.

Trener na ovom natjecanju je bio Nikola Opačak.