Sjever

Torcida igračima: Dobit ćete batine!

Sport / Nogomet | 01. 03. 2015. u 22:35 Z.S.

Nova katastrofalna igra Hajduka donijela je i reakciju s tribina. Nakon što su “bijeli” već nakon samo 18 minuta imali dva gola zaostatka protiv fenjeraša Zadra koji im je uz to u prvom poluvremenu očitao i lekciju iz nogometne igre (lakoćom su Zadrani stvarali pomutnju pred Kalinićem) krenula je serija zvižduka s tribina.

A nakon tko zna koje po redu pogreške u dodavanjima “bijelih” puklo je u 34. minuti i ono malo strpljenja što su nakon zadnjih predstava uspjeli zadržati domaći navijači, piše splitska Slobodna Dalmacija.

- Igrajte pi_kice! - čulo se skandiranje s tribina, a onda se zapjevalo: - I nema veze što Hajduk nema vezeeee...

I na poluvrijeme su “bijeli” ispraćeni salvom zvižduka za prikazano. Ipak nešto bolja izvedba u nastavku, a prije svega golovi mreži Zadrana, smirili su malo duhove na tribinama. No i nakon konačnih 2:2 je bilo zvižduka.

Zvala je igrače Torcida na sjever na razgovor! A kada se igrači nisu drugi put na poziv vratili pred sjevernu tribinu grupa navijača je prijetila igračima skandiranjem.