bundesliga

Toni Šunjić "požutio" u golijadi u Leverkusenu

Sport / Nogomet | 24. 10. 2015. u 15:49 S. M.

U 10. kolu Bundeslige gledatelji u Leverkusenu ponovno su vidjeli golijadu, a Bayern i dalje ima stopostotan učinak u prvenstvu.

Nakon što su prije četiri dana u Ligi prvaka protiv Rome odigrali 4:4, nogometaši Bayer Leverkusena u subotu su na domaćem terenu svladali Stuttgart sa 4:3. U 60. minuti Stuttgart je poveo 3:1, ali u posljednjih pola sata uslijedio je potpuni preokret i Leverkusen je na kraju slavio sa 4:3, a pobjednički gol zabio je Admir Mehmedi u 89. minuti.

Toni Šunjić je odigrao cijelu utakmicu za goste i zaradio je žuti karton.

Bayern je lakoćom pobijedio Köln sa 4:0, te i dalje ima stopostotan učinak u Bundesligi. Za Bavarce su zabili Arjen Robben (35), Arturo Vidal (40), Robert Lewandowski (62) i Thomas Müller (77-pen).

Wolfsburg je u gostima svladao Darmstadt sa 1:0 pogotkom Daniela Caligiurija u 78. minuti, pa "vukovi" drže četvrto mjesto.