Primera

Težak poraz Reala, asistencija Modrića

Sport / Flash | 31. 08. 2014. u 21:52 Z.S.

Aktualni prvak Europe Real Madrid doživio je težak poraz na gostovanju kod Real Sociedada 2:4, iako je nakon 11 minuta vodio 2:0.

Real je poveo 2:0 golovima Sergia Ramosa (5) i Garetha Balea (11). Velškom reprezentativcu je sjajno asistirao Luka Modrić. Međutim, domaćin je u posljednjih deset minuta prvog dijela uspio izjednačiti. Najprije je Ínigo Martinez golom u 35. minuti smanjio rezultat, a zatim je Zurutuza izjednačio u 41. minuti. U nastavku susreta Zurutuza (65) i Vela (76) su s još dva gola donijeli Sociedadu veliku pobjedu, a Kraljevskom klubu prvi poraz sezone.

Barcelona je u gostima slavila protiv Villarreala 1:0. Katalonci su teško došli do bodova u Villarealu, ispromašivali su se Messi, Pedro, El Haddadi i Neymar, a u završnici susreta, u 82. minuti, pogodak odluke postigla je pričuva Sandro Ramirez nakon akcije Messija. Ivan Rakitić je odigrao cijelu utakmicu za Barcelonu.

Na ljestvici vodi Barcelona sa šest bodova, ispred Valencije, Celte, Seville i Atletico Madrida sa po četiri boda.