Petarda na Parku Prinčeva

Spektakularan Ibrin povratak: Nakon ozljede vratio se hat-trickom!

Sport / Nogomet | 31. 08. 2014. u 22:20 S. M.

U posljednjem susretu četvrtog kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na Parku Prinčeva deklasirao St Etienne 5-0, a junak utakmice bio je Zlatan Ibrahimović koji se nakon ozljede vratio s tri gola.

PSG je poveo u 24. minuti nakon katastrofalne pogreške vratara Stephanea Ruffiera koji je zatresao vlastitu mrežu. Ruffieru je lopta koju mu je vratio Bayal Sall prešla preko noge i ušla u gol. Iduća dva gola za pariški sastav zabio je Zlatan Ibrahimović koji se na najbolji način vratio nakon oporavka od ozljede kuka.

Među strijelce se upisao i Ediason Cavani u 64. minuti, a seriju je zaključio Ibrahimović u 73. minuti.

Na ljestvici vodi Bordeaux sa 10 bodova, PSG je skočio na drugu poziciju sa osam bodova koliko ima i Lille. Marseille, St Etienne, Rennes, Lorient i Nantes imaju po sedam bodova.