Hercegovački derbi

Slišković: Bili smo bolji baš za ovaj jedan gol

Sport / Nogomet | 29. 07. 2017. u 21:36 D.L.

"Naravno da mogu biti zadovoljan, igrali smo dva derbija i ostvarili dvije pobjede i to nam daje sigurnost u nastavku prvenstva i dodatno samopouzdanje koje nam vjerojatno može omogućiti još bolje igre. Meč je bio otvoren, ali su obje ekipe pale zbog umora i teškog vremena. Mislim da smo bili bolji baš za ovaj jedan gol'', izjavio je trener Zrinjskog Blaž Slišković nakon što je njegova momčad u subotu navečer s 1:0 slavila protiv Širokog Brijega u hercegovačkom derbiju drugog kola Premijer lige BiH.

Zrinjski je naplatio greške gostiju u 71. minuti kada je Toni Jović pogodio za 1:0 iz jedanaesterca.

U trećem kolu Zrinjski u subotu, 5. kolovoza u 17.30 sati, gostuje u Bijeljini kod Radnika dok Široki Brijeg u petak, 4. kolovoza u 19.30 sati, na Pecari dočekuje zenički Čelik.

"Idemo tamo da se nadigravamo i u Bijeljinu idemo po treću pobjedu", zaključio je ''Baka''.