Kamp Musa-Karačić

Širokobriješka Mladost izgubila od Posušja

Sport / Nogomet | 14. 02. 2016. u 17:04 D.L.

Širokobriješka Mladost izgubila je od federalnog drugoligaša Posušja 0:2 u pripremnoj utakmici igranoj u Trening kampu ”Musa-Karačić” na Mostarskom blatu.

Gosti su u vodstvo došli već u 2. minuti pogotkom Darija Stipića. Županijski ligaš iz Širokog Brijega pružao je dobar otpor momčadi iz Druge lige Federacije BiH, no nisu uspjeli zatresti mrežu iako su imali nekoliko izglednijih prilika.

Posušje je potvrdilo pobjedu u 80. minuti kada je za 2:0 pogodio Filip Karamatić.

Za Posušje su debitirali Širokobriježani Zdenko Bilać i Franjo Ćuže, a debitirao je i trener Leo Slišković. Upravo prije ove utakmice od igranja se oprostio kapetan Posušja Toni Kovač koji je u 300 službenih utakmica postigao 76 pogodaka.

Mladost sljedeću pripremnu utakmicu igra za sedam dana, a protivnik će im biti Grude ili Buna. Domaćoj momčadi ovo je bio ujedno i prvi poraz u kratkoj povijesti kluba.