Osmo kolo

Široki slavio u Bijeljini, navijači Željezničara izazvali prekid u Tuzli

Sport / Nogomet | 20. 09. 2014. u 15:56 S. M.

Široki Brijeg je nakon osmog kola Premier lige ostao lider i učvrstio vodstvo s četiri boda ispred Zrinjskog koji ima utakmicu manje.

Širokobriježani su u ovom kolu svladali Mladost iz Velike Obarske s 2:0 te došli do šeste pobjede. Gosti su u Bijeljini poveli već u šestoj minuti preko Ivankovića, a konačni rezultat postavio je prvi strijelac lige Wagner u drugom dijelu utakmice.

Utakmica u Mostaru između Veleža i Slavije kasnila je 15 minuta jer je velika kiša natopila teren stadiona u Vrapčićima, pa su nogometaši obje momčadi izašli na teren tek kada se voda donekle ispumpala.

U Tuzli je u drugom poluvremenu utakmica prekinuta kod vodstva Željezničara 2:0 protiv Slobode. Naime, navijači sarajevskog kluba ubacivali su baklje u teren i na tribine gdje su domaći navijači, pa je glavni sudac Muamer Bureković povukao igrače s terena.

Prekid je trajao petnaestak minuta, a utakmica je nastavljena tek nakon što su navijači Željezničara odstranjeni sa stadiona. Nakon nastavka Željezničar je slavio s 2:1.

Travnik je svladao Čelik s 1:0, Drina i Vitez odigrali su 0:0, a Zvijezda i Radnik 1:1.