Kamp 'Musa-Karačić'

Široki remizirao s vinkovačkom Cibalijom

Sport / Nogomet | 29. 01. 2015. u 16:09 D.L.

Široki Brijeg i Cibalia su remizirali (1:1) u prijateljskom susretu odigranom u kampu ''Musa-Karačić'' na Mostarskom blatu.

Prvo poluvrijeme je bilo dosta čvrsto i uglavnom se igralo na sredini terena bez izrazitih prilika za gol. U nastavku je Musa promjenio kompletnu momčad osim Pandže.

Upravo je Pandža doveo Široki u vodstvo u 65. minuti susreta nakon ubačaja Welkera iz kornera.

Cibalia je izjednačila u 78. minuti preko Damjanovića, a u posljednjim minutama greda je spasila “Plavo-bijele” od poraza.

ŠIROKI BRIJEG: Soldo, Ćorić, Marković, Pandža, Brekalo, Plazonić, Pehar, Wagner, Zakarić, Peko, Kresinger (još su igrali: Bilobrk, Karačić, Kožul, Barišić, Landeka, Kožulj, Ivanković, Menalo, Tai, Buhač) Trener: Slaven Musa.

CIBALIA: Jozinović, Zgrablić, Conjar, Kujundžija, Milardović, Puljić, Ottochian, Kvesić, Aganspahić, Filipović, Mišić (još su igrali: Džijan, Završki, Posinković, Uremović, Sikira, Damjanović, Tadić, Kraljević, Vidović) Trener: Siniša Sesar.