Hladan tuš na Pecari

Široki remizirao s Travnikom i izgubio vodeće mjesto

Sport / Nogomet | 21. 11. 2015. u 14:58 D.L.

Široki Brijeg je u 16. kolu Premijer lige BiH na Pecari odigrao neodlučeno s Travnikom (2:2) te ovim kiksom nije uspio zadržati vodeće mjesto na ljestvici.

”Plavo-bijeli” su ponovno zabili na samom početku utakmice; Crnov je sjajno ubacio za kapetana Wagnera koji glavom matira Nurkovića. Brazilcu je ovo bio deseti pogodak ove sezone te 109. u Premijer ligi BiH.

Travnik je ubrzo imao stopostotnu priliku, no sjajni vratar Soldo spasio je svoja vrata. U 22. minuti Feđa Dudić iz jedanaesterca poravnava rezultat.

U nastavku susreta Travnik je ponovno imao stopostotnu priliku, no Soldo je odlično reagirao u duelu ”jedan na jedan”.

U 72. minuti Ivanković je odlično uposlio Ivana Krstanovića koji loptu prima prsima te preciznim udarcem pogađa za 2:1.

Gosti su se povukli do kraja utakmice, a iz igre su zbog ozljede izašli Wagner i Crnov. U 72. minuti, danas veoma nesigurni sudac Mirza Tičić, pokazao je na ”bijelu točku” za Travnik, a da bi nakon brojnih prosvjeda igrača i tribina svoju odluku promijenio i dosudio ono što se i dogodilo – opasna igra gostujućeg igrača.

No, u 89. minuti šok na Pecari. Kouadio pogađa za 2:2. Mogli su gosti i do punog plijena u sudačkoj nadoknadi, ponovno se napadač Travnika našao u situaciji ”jedan na jedan” sa Soldom, no Soldo spašava po treći put u ovoj utakmici spašava svoja vrata.

Sve utakmice ovog kola počele su minutom šutnje za žrtve terorističkih napada u BiH i svijetu.