Utrka za prvaka

Široki razbio Borac u derbiju

Sport / Flash | 19. 04. 2014. u 16:47 Z.S.

Nogometaši Širokog Brijega ostvarili su uvjerljivu pobjedu nad Borcem 3:0 u derbiju 27. kola BHT Premier lige BiH.

Široki je ispao iz Kupa, imao je neka loša izdanja u zadnje vrijeme, no izabranici Slavena Muse očitali su Banjolučanima pravu lekciju iz nogometa danas na Pecari.

Od prve minute su domaći krenuli napadački, da bi u 12. minuti majstorijom Brazilac Wagner načeo mrežu gostiju. U 30. minuti Široki je poveo s 2:0, a Grujić je ni kriv ni dužan zatresao vlastitu mrežu nakon jednog prodora Marića.

Sve je riješeno u završnici prvog poluvremena. Još jedna lijepa akcija domaćih i pogodak Marića. Za Borac više nije bilo nade.

Kako prenosi SportSport.ba, Široki se zadržao u utrci za naslovom prvaka i sada ima 52 boda, dok je Borac bez ambicija u preostalih nekoliko utakmica.