Pod Bijelim brijegom

Simeunović i povratnik Crnov slomili Radnik

Sport / Nogomet | 16. 08. 2014. u 18:50 Z.S.

Mostarski Zrinjski tek u trećem kolu Premier lige BiH odigrao je prvu prvenstvenu utakmicu pred svojim navijačima. Pred oko 1000 navijača Zrinjski je pobijedio Radnik iz Bijeljine s 2:0.

Mostarci su protiv Bijeljinaca prošle godine oba puta slavili, s ukupnom razlikom 8:1. Večeras su 'Plemići' puno teže od očekivanog slomili otpor gostiju.

Mrežu gostiju načeo je Deni Simeunović lijepim lobom u 50. minuti, a u sudačkoj nadoknadi Ivan Crnov postavio je konačan rezultat.

Ovom pobjedom aktualni prvak napunio se samopouzdanjem pred derbi u idućem kolu u kojem igra na Grbavici protiv sarajevskog Željezničara.

24-godišnji Crnov se na sjajan način vratio nakon ozljede. Igrao je drugih 45 minuta u momčadi 'Plemića', ušavši u igru umjesto Mile Pehara i zabio drugi pogodak na dodavanje Kreše Kordića, koji je također ušao u drugome dijelu.