23. kolo

Sarajevo slavilo, Željo prosuo dva boda; Velež igrao neriješeno kod Slavije

Sport / Nogomet | 22. 04. 2015. u 16:28 S. M.

Trenerska promjena u Sarajevu urodila je plodom jer je momčad Sarajeva u jednom od derbija 23. kola slavila s 1:0 kod Olimpica.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Leon Benko na samom početku susreta, a momčad koju je preuzeo Dženan Uščuplić izbila je privremeno na vrh ispred Širokog Brijega i Zrinjskog koji igraju malo kasnije.

Olimpic je u prvom poluvremenu zatresao mrežu gostiju, no pogodak Veldina Muharemovića poništen je zbog zaleđa.

Još jedan kandidat za titulu, sarajevski Željezničar, odigrao je samo 1:1 na svom terenu sa Slobodom. Zoran Kokot doveo je domaće u vodstvo, a izjednačio je bivši igrač ekipe s Grbavice Zajko Zeba.

Željezničar je zadnjih 35 minuta igrao s igračem manje zbog drugog žutog kartona Beganovića.

Slavija i Velež odigrali su 1:1, a bod Rođenima donio je Dejan Janković. Vitez je došao do vrijednih bodova svladavši Drinu na svom terenu.