Kraj prvog dijela

Sarajevo pobjedom nad Slobodom izbilo na drugu poziciju

Sport / Nogomet | 23. 11. 2014. u 13:53 S. M.

S četiri današnje utakmice 15. kola Premier lige BiH okončan je jesenski dio sezone. U najzanimljivijoj utakmici današnjeg programa Sarajevo je slavilo na Tušnju protiv Slobode s 2:0.

Ovom pobjedom momčad Mehe Kodre izbila je na drugu poziciju, preskočivši Zrinjski, a došavši Širokom na samo dva boda. Sarajevo je povelo iz jedanaesterca 13 minuta prije kraja, a strijelac s bijele točke bio je Bojan Puzigaća. Konačnih 2:0 postigao je Ševko Okić pred sam kraj.

Pobjedu je ostvario i Željezničar protiv Čelika s 2:1, što potvrđuje da će se iduće godine za naslov boriti dva sarajevska i dva hercegovačka kluba. Željo je do pobjede došao golovima Bajića u prvih 20 minuta, a jedini pogodak za Zeničane djelo je Kojića.

Slavija je bila uvjerljiva protiv Drine sa 6:1, a Vitez i Travnik odigrali su 0:0.

Prvenstvo se nastavlja 28. veljače iduće godine.