Bilbija promašio penal

Sarajevo kiksalo protiv Mladosti, Zrinjski i Široki na vrhu Premier lige BiH

Sport / Flash | 24. 08. 2014. u 17:26 D.L.

U dramatičnoj utakmici igranoj na stadionu u Velikoj Obarskoj, Mladost i Sarajevo na kraju su odigrali 1:1, a utakmicu je obilježio sumnjiv jedanaesterac za domaće.

Sporni trenutak dogodio se u 22. minuti kada je u šesnaestercu ‘Bordo’ momčadi srušen Dragiša Komarčević, a sudac je pokazao na ‘bijelu točku’. Komarčević, igrač koji je iznudio jedanesterac, bio je siguran te doveo Mladost u vodstvo. Samo dvije minute kasnije Stojčev vraća stvari na početak.

Do kraja susreta Mladost i Sarajevo promašili su nekoliko izglednih prilika za postizanje pogotka, a u 96. minuti susreta Sarajevo je imalo jedanaesterac i priliku za bodovno izjednačenje sa Zrinjskim i Širokim Brijegom. Najstrožu kaznu nije uspio realizirati Nemanja Bilbija, udarac mu je obranio vratar Mišić koji je svojoj momčadi spasio bod, a Bilbija je nakon utakmice briznuo u plač.

Drina je pogotkom Rustemovića iz 31. minute na domaćem terenu slavila protiv Radnika iz Bijeljine. Utakmica se u Zvorniku trebala igrati u subotu, no zbog velikog nevremena odigrana je danas.

Kiks Sarajeva dobro je došao hercegovačkim klubovima, Zrinjskom i Širokom Brijegu, koji su sa deset bodova na vrhu premierligaške ljestvice.