Tijesnih 31:30

Rukometaši Čapljine upisali prvu pobjedu u ovogodišnjem prvenstvu

Sport / Flash | 19. 04. 2014. u 13:26 Z.D.

Rukometaši Hrvatskog rukometnog kluba ''Čapljina'' upisali su sinoć, nakon četiri neriješene utakmice u nizu, prvu pobjedu u ovogodišnjem prvenstvu Premier lige BiH.

Čapljinci su na domaćem terenu sa tijesnih 31:30 svladali ekipu Kozare iz Bosanske Dubice.

U prvom poluvremenu Čapljinci su vodili s pet golova razlike (19:14), da bi tu razliku ispustili tijekom drugog poluvremena i došli na 30:30, a utakmicu je u zadnjih par sekundi prelomio Lovro Krešić, koji je zabio za pobjedu Čapljine od 31:30.

Utakmicu je u Gradskoj sportskoj dvorani pratilo 100 gledatelja, a sudili su Darko Džeba i Andrej Kolobarić iz Mostara.

ČAPLJINA: Kozina, Komšo, Borovina, Bule, Dragičević 2, Lasta 7, Rodin 7, Zubonja 3, Ćubela 1, Bartolović, Pavlović, Krešić 4, Bencun, Brkić 7. Trener: Dragan Suton.

KOZARA: Bižić, Subotić, S. Grahovac, N. Grahovac 8, Ličanin, Tatarević 2, Mijić 2, Miljuš 10, Mijatović 1, Stanić 7. Trener: Goran Stanojević.