Posljednje kolo

Remi Širokog i Čelika: Metalleghe se pridružilo Olimpicu u Prvoj ligi FBiH

Sport / Nogomet | 27. 05. 2017. u 16:51 D.L.

Široki Brijeg i Čelik odigrali su neodlučeno (1:1) u susretu posljednjeg 10. kola Lige za ostanak igranom pred praznom Pecarom. Ovim rezultatom Čelik se spasio od ispadanja u niži rang.

Domaći su došli u vodstvo u 6. minuti bizarnim autogolom Enisa Sadikovića. Do kraja poluvremena nije bilo previše uzbuđenja niti na jednoj strani.

U nastavku susreta slična priča, no Čelik je ipak uspio izjednačiti u 68. minuti. Sadiković je centrirao s desne strane, a Mahir Karić je efektivno ''škaricama'' pogodio za 1:1. Do kraja susreta Široki je pritiskao, no nije uspio postići pobjedonosni pogodak.

Olimpicu se tako u Prvoj ligi Federacije BiH pridružilo Metalleghe koje je remiziralo 2:2 kod Mladosti u Doboj-Kaknju. Vitez je s minimalnih 0:1 slavio kod Olimpica te je ostao u Premijer ligi BiH.