Remi Manchester Cityja i Evertona, Rooneyjev 200. gol u Premier ligi

Sport / Nogomet | 22. 08. 2017. u 06:01 Z.S.

U posljednjem susretu 2. kola Premier lige Manchester City je na domaćem terenu protiv Evertona odigrao neodlučeno 1:1.

Nogometaši Evertona, poveli su u 35. minuti, a strijelac je bio Wayne Rooney, kojemu je to 200. pogodak u Premier ligi. Od njega je uspješniji samo legendarni Alan Shearer, koji je zabio 260 golova.

Neke stvari se mijenjaju, neke ne - pogledajte reakciju na Etihadu u razmaku od četriri godine

Manchester City je skoro cijelo drugo poluvrijeme imao igrača manje jer u 44. minuti najskuplji branič u povijesti Kyle Walker isključen nakon što je u dvije minute dobio dva žuta kartona. Unatoč tome što su imali igrača manje, nogometaši Manchester Cityja dominirali su u drugom poluvremenu i u 82. minuti Raheem Sterling pogađa za 1:1.

Kraj utakmice obje su momčadi dočekale s deset igrača jer je u 89. minuti isključen veznjak Evertona Morgan Schneiderlin.