Preokret

Prvi poraz 'Crvenih vragova' ove sezone

Sport / Flash | 30. 08. 2015. u 19:47 Z.S.

Manchester United doživio je prvi poraz ove sezone na gostovanju kod Swanseaja koji je pobijedio 2:1.

Juan Mata je doveo goste u vodstvo u 48. minuti nakon što je ostao sam na drugoj stativi poslije ubačaja.  Domaćini su u 61. minuti stigli do izjednačenja poslije udarca glavom Ayewa, a samo pet minuta poslije i do vodstva kada zabija Gomis.

Rooney opet nije zabio i sada je 10 premierligaških utakmica zaredom bez postignutog pogotka.

Prvi poraz sezone za Manchester United! Iskupiti se mogu u iduem kolu u najveem derbiju protiv Liverpoola!