Mostar - Igman 3:2

Odbojkašice Mostara pobjedom okrunile povratak u dvoranu Bijeli Brijeg

Sport / Flash | 24. 11. 2014. u 13:02 R.I.

Studentski odbojkaški klub Mostar u 5. kolu Superlige Federacije Bosne i Hercegovine slavio je nad ekipom Igmana s 3:2 u setovima (16:25; 25:18; 25:21; 25:27 i 15:12.)

Gošće su povele u prvom setu, da bi Mostarke izjednačile na 1:1, te povele s 2:1. U četvrtom setu ekipa Igmana se budi i osvaja set, te odvodi utakmicu u peti, odlučujući set, u kojemu ekipa Mostara s dosta sreće slavi rezultatom 15:12.

Zanimljivo je istaknuti kako je ekipa Mostara nakon pet godina ponovno uspjela vratiti odbojku i dvoranu Bijeli Brijeg, što je oduševljeno pozdravilo oko 200 gledatelja.

Mostarke su tako na najljepši mogući način, odnosno pobjedom, obilježili povratak odbojke u Gradsku sportsku dvoranu.

Treba napomenuti i kako je Čapljina u derbiju začelja svladala Široki Brijeg s 3:1, te pobjegla s posljednjeg mjesta ljestvice.