Liga prvaka

Noć 'Kraljeva' i 'Prinčeva'

Sport / Nogomet | 02. 04. 2014. u 21:24 D.L.

Real Madrid i PSG u prvim susretima četvrtfinala Lige prvaka upisali su uvjerljive pobjede. Real Madrid je na Santiago Bernabeu slavio protiv Borussie Dortmund 3:0, a PSG je na Parku prinčeva svladao Chelsea 3:1.

Već u 3. minuti Gareth Bale dovodi u vodstvo 'Kraljevski klub', a prednost je udvostručio Isco pogotkom u 27. minuti.

U drugom dijelu veoma dobru igru Reala okrunio je Cristiano Ronaldo pogotkom u 57. minuti i svoj klub jednom nogom uveo u polufinale natjecanja.

Prošlosezonski finalist Borussia Dortmund ove sezone će izgleda zastati na prepreci u četvrfinalu, no u nogometu je sve moguće.

U drugom susretu PSG je slavio 3:1, no rezultat ove utakmice vara jer Chelsea je kapitulirao pred kraj susreta.

Lavezzi dovodi PSG u vodstvo već u 4. minuti susreta, a Hazard se pobrinuo za izjednačenje u 27. minuti s 'bijele točke'.

Francuska momčad je u 61. minuti došla u vodstvo autogolom Chelseavog stopera Luiza

Kada se činilo da je sve gotovo i da će se 'Plavci' izvući s jednim pogotkom zaostatka, u 93. minuti rezervrni igrač Pastore postavlja konačnih 3:1.

Nema sumnje da ćemo u uzvratnom susretu na Stamford Bridgeu gledati odličan nogomet gdje će Mourinhove trupe pokušati stići dva pogotka zaostatka.