Neredi

Navijači Sarajeva se fizički obračunali sa zaštitarima u Konjicu

Sport / Flash | 17. 09. 2014. u 15:16 S.S.

Na samom početku drugog poluvremena utakmice između FK Igman i FK Sarajevo dogodio se veći incident.

Kako je javio naš reporter iz Konjica, navijači FK Sarajevo su izazvali incident, te su se fizički obračunavali sa zaštitarima i domaćim navijačima. Prvo poluvrijeme je završeno rezultatom 0:1 u korist Sarajeva.

Naš reporter je javio kako ima i ozlijeđenih osoba, te su intervenirali i medicinski djelatnici.

Ozlijeđeno je nekoliko osoba, a među njima je i biznismen iz Konjica Enver Bećirević. Utakmica je do smirivanja situacije prekinuta. Nakon 10-15 minuta igrači i suci su se vratili na teren i utakmica je nastavljena.

Prema informacijama iz bolnice u Konjicu, medicinsku pomoć primile su tri osobe od kojih je jedna policajac. Podsjetit ćemo kako su navijači Sarajeva već ujutro započeli sa pravljenjem nereda u Hadžićima. Napadnut je kondukter u vlaku, zatim su navijači gađali željezničku stanicu, a potom i autobus na magistralnoj cesti M-17.