Derbi

Monaco svladao PSG na Parku prinčeva

Sport / Flash | 21. 03. 2016. u 07:24 Z.S.

Nogometaši Monaca svladali su PSG s 2:0 u posljednjoj utakmici 31. kola francuskog prvenstva odigranoj na pariškom Parku prinčeva i učvrstili se na drugom mjestu ljestvice.

Prvi vratar Monaca i hrvatske reprezentacije Danijel Subašić imao je nekoliko zapaženih intervencije prije nego što je goste u vodstvo doveo Brazilac Vagner Love u 65. minuti. Samo tri minute poslije vodstvo Monaca udvostručio je drugi Brazilac Fabinho efektno realiziranim kaznenim udarcem.

Exploit mongasque !! Le PSG navait plus perdu depuis 34 matchs domicile en Ligue 1 #PSGASM 65 Love 68 Fabinho

Posted by AS MONACO on Sunday, 20 March 2016

Opušteni igrači PSG-a, koji su još u prošlom kolu osigurali naslov prvaka, nisu u derbiju pokazali igru kakvom su već osam kola prije završetka prvenstva stvorili nedostižnu prednost. Monaco je imao snažniji motiv i ovom pobjedom stvorio zalihu od pet bodova u odnosu na trećeplasiranu Nicu.

Za vodećim PSG-om i nakon današnje pobjede Monaco zaostaje 22 boda.