Polufinale Kupa

MNK Zrinjski na korak od čuda

Sport / Flash | 15. 04. 2014. u 19:04 I. M.

MNK Zrinjski nije uspio izboriti plasman u finale Kupa BiH u malom nogometu. Protiv Tanga iz Istočnog Sarajeva Mostarci su umalo nadoknadili visoki zaostatak iz prve utakmice (0:5), no ostali su za jedan gol “prekratki”.

Naime, MNK Zrinjski je izborio pobjedu 8:3, no Tango ide u finale zbog gola u gostima. Pet minuta prije kraja utakmice Ivan Drežnjak pogodio je za 8:3, no u preostalom vremenu domaćin nije uspio zabiti još jedan gol.

Čak pet golova Zrinjski postigao je Marin Suton, a po jedan su dodali Zoran Berić, Emrah Sarić i Drežnjak. Kod gostiju su pogađali Mirko Čampara, Amer Hadžić i Ognjen Erić, čiji se pogodak u 33. minuti pokazao presudnim.

Sutra će svoju polufinalnu utakmicu igrati Ugljevik i Leotar. Trebinjci imaju 3:2 iz prvog susreta.