međunarodni turnir

Mladi nogometaši Zrinjskog treći u Makarskoj, Matej Šakota najbolji strijelac

Sport / Nogomet | 06. 05. 2015. u 08:25 S. M.

Mladi nogometaši HŠK Zrinjski, rođeni 2004. i mlađi, nakon osvajanja !Hej lige ostvarili su još jedan uspjeh. Predvođeni trenerom Draganom Vrdoljakom mladi “plemići” na međunarodnom turniru u Makarskoj osvojili su treće mjesto.

Mostarski nogometaši osvojili su uvjerljivo prvo mjesto u svojoj grupi u kojoj su bili još FC Olti s Kosova, NK Dalmatinac iz Splita i NK Sport Prevent iz Bugojna.

U osmini finala su bili bolji od Malesije iz Crne Gore pobijedivši sa 6:0 . U četvrtfinalu su svladali Libertas iz Dubrovnika (4:0), u polufinalu su s Adriatikom iz Splita igrali 2:2 , da bi ispali nakon izvođenja jedanaesterac. U utakmici za treće mjesto pobijedili su Zadar rezultatom 2:1.

Pobjednik turnira je bila ekipa Adriatika svladavši Hajduk 2:0. Najbolji strijelac turnira je bio Matej Šakota iz Zrinjskog.