Sreća im pomogla

Marković: Nismo otkrili sve karte, sutra se nadamo najboljem

Sport / Rukomet | 16. 01. 2015. u 16:20 M.A.

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine pobjedom nad reprezentacijom Irana (30:25) danas je započela svoj debitantski nastup na 24. svjetskom prvenstvu u Kataru.

Izbornik Dragan Marković nakon utakmice kazao je da su njegovi izabranici uz dosta sreće savladali borbene Irance.

''Nisam zadovoljan načinom na koji smo odigrali prvi dio susreta, više ne smijemo to ponoviti. Drugo poluvrijeme smo odigrali nešto bolje i uz dosta sreće došli do rezultata kojeg smo priželjkivali'', kazao je Marković.

Jedan od najiskusnijih rukometaša našeg tima Mirsad Terzić rekao je da su igrači sretni kako se završila utakmica, ali da se u nastavku ne smije više ponoviti igru iz prvog poluvremena.

''Ne bih rekao da je to bilo neko opuštanje, više neka nervoza i trema. Nadam se da je to iza nas jer bi nas to u narednim utakmicama moglo koštati'', kazao je Terzić.

Naredni susret bh. rukometaši igraju s Austrijom, koja se večeras sastaje s prvim favoritom grupe - Hrvatskom.

Marković ističe da je Austrija favorit i da njegove igrače očekuje teška utakmica.

''Ali i mi imamo svoje šanse. U susretu s Irancima nisam otkrio sve karte i sutra se nadamo najboljem'', istaknuo je Marković.