Preokret Dinama

Mamić pobijedio Ćiru

Sport / Nogomet | 18. 10. 2014. u 17:41 S. M.

Nogometaši Dinama zabilježili su svoju desetu pobjedu svladavši u 12. kolu Prve HNL na Stanovima Zadar s 3:1.

Iako je Dinamo imao inicijativu od samog početka, momčad Miroslava Ćire Blaževića uspjela je u 23. minuti povesti golom Pešića. Dinamo se uspio vratiti prije kraja poluvremena. U 37. minuti Pjaca prima loptu na rubu šesnaesterca i zabija za 1:1.

Junak utakmice opet je bio Henriquez koji u 86. minuti konačno dovodi Dinamo u prednost, a najveći tragičar se pokazao golman Zadra Matković nakon što je katastrofalno reagirao i praktički sam rukama ugurao loptu u gol.

U prvoj minuti sudačke nadoknade Andrijašević je zabio za konačnih 3:1.

Dinamo nakon ove pobjede ima 32 boda i dalje uvjerljivo vlada vrhom ljestvice. Rijeka koja danas igra protiv Istre je druga s 25 bodova.