Finale na Pecari

Lijeva Obala pobjednik MNL MZ Grada Širokog Brijega

Sport / Nogomet | 19. 08. 2015. u 20:07 D.L.

Mjesna zajednica Lijeva Obala pobjednik je 16. Malonogometne lige mjesnih zajednica Grada Širokog Brijega! Lijeva Obala je u svom petom, a drugom uzastopnom, finalu slavila 2:1 protiv Knešpolja koje je u finalu igralu nakon dugih 28 godina.

U prvom dijelu susreta Lijeva Obala je igrala dosta bolje, a povela je u 20. minuti preko Marina Sesara te se s tim rezultatom otišlo na odmor. U nastavku susreta Knešpolje je puno bolje igralo i vršilo konstantan pritisak što im se isplatilo u 72. minuti kada je Marko Soldo pogodio glavom za 1:1.

Kada se činilo da će se pobjednik i ove godine odlučiti na jedanaesterce, David Zovko je u 85. minuti fantastičnim pogotkom u same rašlje donio pobjedu Lijevoj Obali za veliko slavlje na tribinama stadiona Pecara.

Utakmicu je uživo prenosio portal Jabuka.tv u suradnji s HercegovinaLive.