debitant se ne šali

Krupa deklasirala Slobodu, Sarajevu i Želji bod u Bijeljini i Zenici

Sport / Nogomet | 27. 08. 2016. u 17:46 S. M.

Debitant u Premijer ligi, Krupa, ne misli se samo zadovoljiti nastupom u Ligi 12. Krupa je u Krupi na Vrbasu deklasirala Slobodu s 3:0.

Momčad Husrefa Musemića gubila je na poluvremenu s 0:1, kada je jedanaesterac realizirao Uroš Mirković. U drugom dijelu Ajdin Redžić i Ozren Perić deklasirali su viceprvaka iz prošle sezone.

Sloboda je mogla i gore proći, no Elvir Koljić pogodio je gredu.

Jajački Metalleghe i sarajevski Olimpic odigrali su 1:1, dok su Radnik i Sarajevo odigrali u Bijeljini mršavih 0:0.

Olimpicov trener Faik Kolar najavio je da napušta klupu ovog kluba, a kao razlog naveo je zdravstvene probleme.

U 7. kolu BHT Premijer lige Čelik je na stadionu Bilino Polje u Zenici remizirao protiv Željezničara 1:1).

Željezničar dolazi do vodstva u 81. minuti, nakon što je Bekrić na asistenciju Stevanovića glavom postigao prvi gol na utakmici.

Međutim, slavlje Sarajlija nije drugo trajalo, jer samo četiri minuta kasnije dosuđen je penal za Čelik koji uspješno realira Popović.