osmo kolo

Košarkaši Zrinjskog poraženi u Sarajevu

Sport / Košarka | 25. 04. 2015. u 18:47 I. M.

U prvoj utakmici osmog kola košarkaške Lige 6 za prvaka Bosne i Hercegovine Sparsi su u Sarajevu svladali Zrinjski sa 63:57.

Sarajlije u ovoj utakmici ubilježili pobjedu kojom su se učvrstili na trećoj poziciji. Mostarci su, s druge strane, i teoretski ostali bez izgleda za play-off.

Zrinjski je u ovoj utakmici gubio na poluvremenu s 18:41, no u drugom dijelu zaigrao je bolje i došao na samo minus šest u zadnjoj minuti, ali više od tog nije mogao. Aleksej Nikolić s 13 koševa predvodio je ujednačenu domaću momčad, a Vedran Princ (15 poena) i Mihailo Nikolić (14 poena, 9 skokova) predvodili su goste.

Preostale dvije utakmice bit će odigrane u nedjelju, također od 19 sati, a sastaju se Sloboda i Igokea te Široki i Leotar.

1. Igokea 7 6 1 570:426 13
2. Široki 7 6 1 525:488 13
3. Spars 8 5 3 583:569 13
4. Sloboda 7 3 4 556:584 10
5. Zrinjski 8 1 7 589:668 9
6. Leotar 7 1 6 491:581 8