Video

Kaos u Interu: Icardi bacio dres među navijače, oni mu ga vratili natrag!

Sport / Nogomet | 01. 02. 2015. u 22:06 S. M.

U susretu 21. kola talijanskog nogometnog prvenstva Sassuolo je pobijedio Inter s 3:1, a za goste je debitirao hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović.

Bila je to zanimljiva utakmica s četiri gola, dva crvena i čak 11 žutih kartona, a pobjeda je potpuno zasluženo pripala domaćem sastavu. Sassuolo je nakon pola sata igre poveo 2:0 golovima Simonea Zaze (17) i Nicole Sansonea (30).

Inter je sedam minuta prije kraja susreta smanjio golom Maura Icardija, a sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Domenico Berardi iz kaznenog udarca u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Icardi se kod proslave gola verbalno sukobio s Interovim navijačima. Naime, Argentinac je bacio svoj dres među navijače, a gnjevni navijači – vratili su mu ga natrag!

Argentinac se nakon utakmice ispričao navijačima Intera, no bivši europski prvak dobio je novi udarac i trenutno je 13. na ljestvici.