Kad ide, ide

Kalinić u četiri dana pet golova

Sport / Nogomet | 23. 10. 2016. u 21:06 S.K.

Hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić postigao je čak tri gola u pobjedi Fiorentine na gostovanju kod Cagliarija 5:3 u 9. kolu talijanskoga prvenstva.

Kalinić je na Sardiniji postigao pogotke u 20., 40. i 53. minuti, a asistirao je kod još jednog gola Fiorentine. Splitski napadač je bio dvostruki strijelac i u četvrtak u Europskoj ligi protiv Slovan Libereca pa je u četiri dana postigao čak pet golova, piše HRT.

Milan Badelj i Hrvoje Milić su ostali na klupi Viola.

All Goals HD - Cagliari 3-5 Fiorentina - 23-10... by Video-Live

Inter je izgubio 1:2 na gostovanju kod Atalante pogotkom iz penala dvije minute prije kraja te je pao na sramotno 14. mjesto.

Ivan Perišić je odigrao cijelu utakmicu za milansku momčad, a Marcelo Brozović je zamijenjen u 62. minuti nakon što je asistirao za gol Ederu.

Napoli je slavio kod fenjeraša Crotonea 2:1 s 90-minutnim učinkom Ivana Strinića, dok je Marko Rog ponovno bio na klupi.

Stipe Perica i Andrija Balić su odgledali s klupe Udinesea pobjedu svoje momčadi nad Pescarom (3:1), dok su Torino i Lazio odigrali 2:2.