Bundesliga

Emir Spahić skrivio penal i dobio crveni karton

Sport / Flash | 29. 08. 2015. u 22:32 Z.S.

Nogometaši Kolna preokretom su došli do domaće pobjede 2-1 nad HSV-om u utakmici 3. kola njemačke Bundeslige odigrane u subotu, nakon što je ekipa iz Hamburga vodila do 76. minute.

Vodeći pogodak za goste postigao je Holtby u 47. minuti, ali HSV nije izdržao do kraja utakmice. U 76. minuti izjednačio je Hosiner, a u 80. minuti konačnih 2-1 postavio je Modeste iz kaznenog udarca kojeg je skrivio Emir Spahić te za prekršaj zaradio i crveni karton.

SPAHIĆ NEPRAVEDNO ISKLJUČEN!!KOMENTATOR SVE OBJASNIO!!

Posted by BHFudbal.ba on Saturday, 29 August 2015

Koln se nakon nepotpunog trećeg kola pridružio vodećem Wolfsburgu na vrhu ljestvice sa sedam bodova.

Stuttgart je doživio još jedan uvjerljiv poraz. "Švabe" su na njihovom terenu s čak 4-1 isprašili nogometaši Eintrachta iz Frankfurta i zalijepili ih za dno tabele bez ijednog boda iz tri utakmice s gol-razlikom 4-10. U timu nije bilo Vedada Ibiševića i Tonija Šunjića, prenosi Hina.