Vraća formu

Eduardo zabija u Brazilu

Sport / Nogomet | 21. 08. 2014. u 12:13 S. M.

Bivši napadač hrvatske nogometne reprezentacije Eduardo Alves da Silva svojim je pogotkom u 71. minuti osigurao 2:1 pobjedu Flamengu protiv Atletica Mineira u susretu 16. kola brazilskog prvenstva igranom na Maracani.

Eduardu je ovo drugi pogodak za Flamengu u četvrtom nastupu, a njegov novi klub ostvario je treću pobjedu u nizu kojom se probio s posljednjeg, 20. mjesta na ljestvici na 13. Eduardo je u igru ušao u 62. minuti pri rezultatu 0-1, a devet minuta potom pogodio je za vodstvo svoje momčadi od 2-1.

Flamengo sada ima 19 bodova, četiri više od klubova koji se nalaze u zoni ispadanja, dok je Atletico Mineiro osmi sa 23 boda. Na vrhu je Cruzeiro sa 33 boda i utakmicom manje, slijede Internacional sa 31 i Sao Paulo sa 29.