Debakl Vučice

Džeko i Romini grubijani bez Lige prvaka

Sport / Nogomet | 23. 08. 2016. u 20:26 S.K.

Direktni crveni kartoni De Rossija (39. minuta) i Emersona (50.) uništili su Romine ambicije u uzvratu 4. pretkola Lige prvaka igranom u Vječnom gradu.

Obadvojica su isključena zbog grubih startova koje je poljski sudac Marciniak opravdano okarakterizirao pregrubim da bi nastavili utakmicu.

Porto je brojčanu nadmoć maksimalno iskoristio i nakon 1:1 kod kuće, proslavio uvjerljivu gostujuću pobjedu od 3:0.

Roma našeg Edina Džeke, kojeg je u 59. minuti zamijenio Iturbe, samim plasmanom u doigravanje osigurala je europsku jesen - Rimljani će u skupine Europske lige.

U ždrijeb skupina Lige prvaka zakazan za četvrtak će i Ludogorec, Monaco, Celtic te Legia koja je svoju kvalifikacijsku kampanju počela gostovanjem u Mostaru kod Zrinjskog.