1:1

Čelik i Sarajevo podijelili bodove

Sport / Nogomet | 22. 08. 2015. u 17:11 Z.S.

Susret na Bilinom polju bio je u sjeni navijačkih nereda. Zbog divljanja navijača u 52. minuti utakmica je prekinuta, no na kraju je ipak nastavljena, te je završena rezultatom 1:1.

Čelik je stigao do prednosti u 22. minuti. Sjajan prodor Vernesa Selimovića po desnoj strani, ubacio je u peterac, a Anel Hebibović loptu poslao u vlastitu mrežu za radost domaćih.

U 52. minuti Leon Benko je postigao gol za izjednačenje. Nakon pogotka došlo je do incidenata na sjevernoj tribini i 20-minutnog prekida, prenosi SportSport.ba.

Kako javlja BHT došlo je do gađanja bakljama između navijača dva kluba, nakon čega je policija krenula u akciju.

Specijalci su pokušali da smire situaciju na tribini gdje su bili smješteni gostujući navijači, a više desetaka ih je udaljeno sa tribine.