14:0 u Visokom

Bosni nevjerojatno visoka pobjeda, remi Čapljine i GOŠK-a

Sport / Nogomet | 07. 05. 2016. u 19:50 D.L.

U subotu je odigrano šest susreta 25. kola Prve nogometne lige FBiH. Iako će kolo biti zaključeno u nedjeljum, može se sa sigurnošću reći da ga je obilježio rezultat utakmice iz Visokog.

Naime, trećeplasirana Bosna (V) je slavila protiv pretposljednjeg Podrgrmeča s nevjerojatnih 14:0! Osam pogodaka domaći su postigli već u prvom poluvremenu, a u nastavku se ''nisu hladili'' te su gostima utrpali još šest komada.

U gradskom derbiju igranom na Bjelavama Čapljina i GOŠK odigrali su neodlučeno (0:0).

Zvijezda je s 2:0 slavila protiv fenjeraša Sloge iz Ljubuškog te ostala na prvom mjestu ljestvice s bodom prednosti ispred drugoplasiranog Metalleghea koje je kod kuće slavilo protiv Orašja 3:1

U nedjelju su na rasporedu dva susreta, a oba počinju u 17.00 sati. Novi Travnik dočekuje Bratstvo, a mostarski Branitelj ide u goste Rudaru gdje će probati osvojiti važne bodove u borbi za ostanak u ligi.