blizu raspleta

Bayern gazi prema novom naslovu, pobjegao Wolfsburgu na 11 bodova

Sport / Nogomet | 07. 03. 2015. u 22:07 S. M.

Pobjedom na gostovanju kod Hannovera 3:1, Bayern je povećao prednost na vrhu ljestvice Bundeslige u odnosu na drugoplasirani Wolfsburg, koji je poražen na gostovanju kod Augsbuga 1:0.

U Hannoveru domaću su poveli preko Kiyotake (25'), za Bayern je izjednačio Xabi Alonso (28'), a u nastavku pobjedu Bavarcima je donio Muller koji je prvo realizirao jedanaesterac u 61. minuti, a u 72. zabio svoj drugi gol za 3:1.

Bayern sada ima 61 bod, 11 više od Wolfsburga.

U ostalim susretima igranim u subotu Borussia Dortmund je nakon četiri uzastopne pobjede igrala neodlučeno 0:0 u gostima kod Hamburga.

Schalke je upisao je važnu pobjedu u borbi za Ligu prvaka. Slavio je protiv Hoffenheima s 3:1, Werder je u gostima svladao Freiburg 1:0, a u posljednjem susretu dana Mainz i Borussia Monchengladbach odigrali su 2:2.