odluka već pala

Barca u zadnjih 13 minuta deklasirala Bayern

Sport / Nogomet | 06. 05. 2015. u 20:55 S. M.

Nogometaši Barcelone su u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka večeras na Nou Campu pobijedili Bayern sa 3:0.

Dva gola postigao je Lionel Messi, u 77. i 80. minuti, a pobjedu katalonskog sastava ovjerio je Neymar u 90. minuti.

Postigavši dva pogotka Bayernu u razmaku od tri minute, Argentinac Leo Messi ponovno je izbio na vrh ljestvice najboljih strijelaca Lige prvaka svih vremena sa 77 golova.

Nakratko ga je u utorak prestigao Portugalac Cristiano Ronaldo postigavši pogodak u porazu Real Madrida od Juventusa (1-2), no s dva sjajna pogotka u 77. i 80. minuti utakmice na Camp Nou, Messi se ponovno našao ispred napadača Reala.

Na trećem mjestu je još jedan bivši Realovac, Španjolac Raul sa 71 golom.

Uzvratni susret bit će odigran 12. svibnja u Munchenu. U razmaku od samo tri minute sve ono što su Bavarci dobro radili do 77. minute dvoboja u Barceloni poništio je Leo Messi i donio Barceloni zalihu za uzvrat 12. svibnja na Allianz Areni koju će Bayern teško nadoknaditi. Barcelona nije Porto i zasigurno neće 'pasti šaptom' kako se dogodilo Portugalcima.

Pobjedu u prvom susretu polufinala ostvario je i Juventus koji je u utorak u Torinu pobijedio Real Madrid sa 2:1.