Primera

Barça razmontirala 'Rojiblancose' uz poker Suareza

Sport / Flash | 24. 04. 2016. u 06:56 Z.S.

Nogometaši Barcelone vratili su se na vrh Primere domaćom pobjedom nad Sporting Gijonom od čak 6:0, a četiri gola je postigao Luis Suarez.

Nakon crnog niza u kome su prokockali veliku prednost iz prvenstva i ispali iz Lige prvaka, Katalonci su u posljednje dvije utakmice dali čak 14 golova - osam Deportivu i šest Baskima.

Urugvajac Suarez je pogodio četiri puta, dvaput iz igre (64, 88) i dvaput iz penala (74, 77), Leo Messi je zabio prvi gol na utakmici u 12. minuti, dok je Neymar bio strijelac također iz kaznenog udarca u 86. minuti.

U posljednjih 16 minuta susreta sudac je svirao čak tri jedanaesterca za Barcelonu, a u 84. minuti je isključen igrač gostiju Ognjen Vranješ.

Barcelona vodi s 82 boda, koliko ima i Atletico Madrid, dok je Real treći s 81 bodom. Sporting je i dalje u zoni ispadanja, na 18. poziciji s 32 boda.