Liga prvaka

Atletico pao u Leverkusenu, Spahić zaustavio Mandžukića

Sport / Nogomet | 25. 02. 2015. u 21:40 S. M.

Aktualni viceprvak Europe Atletico Madrid imat će težak zadatak da se uopće probije u četvrtfinale Lige prvaka. Naime, Bayer je u Leverkusenu s 1:0 porazio finalista iz prošle sezone i odlazi sa značajnom prednošću na uzvrat u Madrid.

Jedini pogodak u tvrdoj utakmici postigao je Hakan Calhanoglu u 57. minuti. Atletico je zadnjih 15 minuta igrao s igračem manje, jer je Tiago dobio drugi žuti karton.

U sudaru hrvatskog napadača Marija Mandžukića i bosanskohercegovačkog braniča Emira Spahića uspješniji je bio Spahić koji je bio sjajan u obrani.

U drugoj utakmici večeri dogodilo se još veće iznenađenje jer je Monaco s 3:1 svladao Arsenal u Londonu. Tri gola za Francuze postigli su Kondogbia, Berbatov i Ferreira-Carrasco, a Alex Oxlade-Chamberlain samo je donekle sačuvao nadu engleskom predstavniku.