Široki Brijeg
Objavljen detaljan program WHFesta
Tekst članka se nastavlja ispod banera
Organizatori 12. po redu West Herzegowina Festa objavili su detaljnu satnicu ovogodišnje festivala. Prve festivalske noći, osim prikazivanja filmova u konkurenciji te nastupa bendova koji se natječu za titulu najboljeg, nastupit će i prošlogodišnji pobjednici festivala, grupa Pešest. Zoster i Postola Tripper zaduženi su za koncerte nakraju večeri. Drugu večer zatvorit će TBF, dok je za završnu svirku na festivalu zadužen Neno Belan.
Četvrtak 31.7.2014.
20:04 Otvaranje festivala
20:12 Glazbeni program izvan konkurencije
PEŠES (Brela - Široki Brijeg / Hrvatska - BiH)
20:41 Glazbeni program u konkurenciji
Hypersten (Mostar / BiH)
Gruhak (Dubrovnik / Hrvatska)
21:18 Filmovi u konkurenciji
Bazen (The Swimming Pool) (Lukavac / BiH) - Saša Perić, Davorin Đuranović
Selpi (Posušje / BiH) – Udruga PAUK
Teorija relativnosti (Vukovar / Hrvatska) - Josip Elez i Zvonimir Andrik
Magija (Zenica / BiH) - Ishak Jalimam
Don't judge too fast (Široki Brijeg / BiH) – Teo i Dreya
Švercer (Arizona / SAD) - Karlo Barbaric
Lice (Posušje / BiH) - Ivana Bešlić
Imate minutu, izvolite! (Zagreb / Hrvatska) - Ivan Lovrić
21:46 Glazbeni program izvan konkurencije
ZOSTER (Mostar / BiH)
POSTOLAR TRIPER (Zadar / Hrvatska)
Petak 1.8.2014.
20:02 Otvaranje druge večeri festivala
20:14 Glazbeni program izvan konkurencije
JOGI POP (Mostar / BiH)
20:27 Glazbeni program u konkurenciji
Buco i Kalašnjikovi (Krk / Hrvatska)
Jernej Mažgon-Jerry (Maribor / Slovenija)
Sila Nečista (Solin / Hrvatska)
21:23 Filmovi u konkurenciji
Čips (Široki Brijeg / BiH) - MFF School
Predatorova kolibica (Dubrovnik / Hrvatska) - Igor Čeki
Majstor isključi uključi (Tomislavgrad / BiH) - Udruga "Tomislav" Tomislavgrad
Vengo (Stolac / BiH) - Zdravko Terkeš
InDependent (Zagreb / Hrvatska) – Josip Galić
Uskrs (Split / Hrvatska) - Šimun Šitum
Cinkarenje (Bijeljina / BiH) - Ivan Petrovic
Ebay (Široki Brijeg / BiH) - Hrvoje Bazina
22:08 Glazbeni program izvan konkurencije
THE BEAT FLEET / T.B.F. (Split / Hrvatska)
Subota 2.8.2014.
20:13 Otvaranje treće večeri festivala
20:19 Glazbeni program u konkurenciji
Grasshoopers (Kotor Varoš / BiH)
Repassage (Split / Hrvatska)
Epilog (Zadar / Hrvatska)
21:21 Filmovi u konkurenciji
Limited Power (Široki Brijeg / BiH) - Hrvoje Bazina i Luka Nakić
Footprints (Zagreb / Hrvatska) – Josip Galić
Kol'ko para tol'ko muzike (Široki Brijeg / BiH) - Ilija Ćavar
Ante Tomic lula mira (Arizona / SAD) - Michael Barbaric
Prava maska (Široki Brijeg / BiH) - Lovro Naletilić
A Bird without Spring (Ptica bez proleća) (Šabac / Srbija) - M. Simović, I. Pavlović i B. Jovanović
Alijenacija (Bijeljina / BiH) - Ivan Petrovic
San (Pridraga / Hrvatska) - Luka Klapan
Suzana i Rade (Čapljina / BiH) – Goran Brajković
Mala Truba (Široki Brijeg / BiH) - Marin Mandić
Tvrđava (Široki Brijeg / BiH) - Tomislav Sopta, Luka Kraljević i Toma Galić
22:03 Proglašenje pobjednika WHF No.12.
22:16 Glazbeni program izvan konkurencije
NENO BELAN & FIUMENS (Rijeka / Hrvatska)