Prijavite se do 21.7.

Natječaj za radna mjesta

Gospodarstvo / Promo | 13. 07. 2017. u 05:31 TT Kabeli

Tekst članka se nastavlja ispod banera

Tvrtka TT kabeli d.o.o raspisuje natječaj sljedeća za radna mjesta:

ASISTENT U PRODAJI – 1 izvršitelj (m/ž)

Opis posla:
- Svakodnevni kontakt sa kupcima i poslovnim partnerima
- Komercijalno vođenje kupaca na INO tržištu
- Istraživanje tržišta, praćenje konkurencije i prepoznavanje novih poslovnih prilika
- Predlaganje i provođenje marketinških aktivnosti
- Uska suradnja s ostalim odjelima unutar tvrtke
- Sudjelovanje u izradi ciljeva i strategije prodaje
- Odgovornost za uspješnost na razini dodjeljenih kupaca

Potrebni uvjeti:
- VSS ekonomskog smjera
- Minimalno 1 god. radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- Odlično znanje engleskoj jezika u govoru i pismu
- Izvrsne komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine
- Samostalnost u radu
- Spremnost na poslovna putovanja
- Rad na računalu uz napredno poznavanje MS Office paketa
- Diskrecija, organiziranost, odgovornost i pedantnost u odnosu prema poslu
- Komunikativnost i spremnost na timski rad
- Vozačka dozvola B kategorije

ASISTENT U NABAVI – 1 izvršitelj (m/ž)

Opis posla:
- Vođenje i upravljanje nabavom
- Koordinacija procesa nabave prema definiranim standardima
- Kontakt sa dobavljačima i vođenje pregovora
- Odgovornost za robu i stanje zalihe sirovina i materijala
- Priprema / prezentacija izvješća o realizaciji nabave i predlaganje novih dobavljača
- Sudjelovanje u izradi i realizacija planova nabave
- Odgovornost za uspješnost na razini dodjeljenjih poslova

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom i dokazima o ispunjavanju uvjeta mogu dostaviti na e-mail: [email protected] ili poštom na adresu (s naznakom ''PRIJAVA ZA POSAO'')

TT kabeli d.o.o
Knešpolje bb
88220 Široki Brijeg, BiH

Natječaj ostaje otvoren do 21.07.2017.g.

Kopirati
Drag cursor here to close