Bosanka promovira kolekciju Elizabeth Hurley Ispis E-mail
Svijet - Zabava | Četvrtak, 15 Svibanj 2008

Image
P
oznata engleska glumica Elizabeth Hurley izabrala je Sarajku Džejlu Glavović za jednu od četiri modela, koji će širom svijeta promovirati njezinu kolekciju kupaćih kostima, koje je dizajnirala za španjolsku modnu kuću Mango.

Liz je našu manekenku i ostale tri odabrala na osnovu fotografija deset djevojaka koje su prošle kasting.

Prvi susret s glumicom Džejla je imala nedavno u Munchenu, na prvom predstavljanju kolekcije njezinih kupaćih kostima, gdje je upravo ona promovirala njezin omiljeni - onaj bijele boje.

Image

Nakon Munchena, slijede prezentacije kolekcije po cijelom svijetu, a sljedeća destinacija će najvjerojatnije biti Milano.

Ovaj posao samo je još jedna potvrda kako je Džejla Glavović naša najuspješnija manekenka.

Podsjetimo, 2002. okrunila se titulom Miss planeta zemlja, nakon čega je uradila dosta kampanja i revija po cijelom svijetu, među kojima i one za neke od najpoznatijih u modnom svijetu- Dolce&Gabanu, Swarovski, Roberta Cavallia i druge.

(Snježana Delić/Slobodna Dalmacija)
Komentari (3)Add Comment

Napišite komentar
Ova je vijest zaključana za komentiranje.

busy
 

Nove vijesti

Petak, 10. Listopad 2008

BiH

Petak, 10. Listopad 2008
Četvrtak, 09. Listopad 2008

Mostar

Petak, 10. Listopad 2008
Četvrtak, 09. Listopad 2008

Svijet

Petak, 10. Listopad 2008
Četvrtak, 09. Listopad 2008

M a r k e t i n g

M a r k e t i n g

M a r k e t i n g